Domov » Celebrity Style » Adidas Originals x Rita Ora

Adidas Originals x Rita Ora

Legendárna a ikonická značka športového oblečenia ADIDAS, nedávno predstavila novú kolekciu oblečenia a obuvi, ktorých nosnou myšlienkou je spolupráca so známou britskou popovou hviezdou menom Rita Ora.

Táto 23-ročná multi-talentovaná umelkyňa už preukázala svoju módnu statočnosť a zmysel pre štýl svojimi krvavo červenými perami ako ochrannou známkou, a teraz si vďaka spolupráci s ADIDAS, môže do svojho rozširujúceho sa súboru vlastností pridať označenie „módna návrhárka“.

Kolekcia je zložená z akýchsi piatich vizuálnych koncepčných liniek  – Čierna, Pastel, Farebné bloky, Spray a Ruže. Všetky pokrývajú tri ročné obdobia a predstavujú rôzne štýly, v ktorých sa objavuje športové oblečenie do posilňovne, kapucne, koža, neónové farby, ale aj oblečenie hodné pozornosti na rôzne príležitosti v prevedení s kvetinovou potlačou.

Táto štýlová kolekcia s názvom #Unstoppable príjemne mieša akýsi tradičný „wok-out“ štýl s dizajnérskymi módnymi kúskami, ktoré by sa mohli a mali stať súčasťou nášho každodenného šatníka.

adidas-Originals-Rita-Ora-Launch-32

adidas

RITA-ORA-ADIDAS-ORIGINALS-EXTABALL-COLOURBLOCK-PACK-2

adidas

Originals-by-Rita-Ora-AW14-Print-Ads_1

adidas-originals-fw14-september-rita-ora-pastel-clp-glp-mh-wallpaper_65-49765

Rita

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?