Bez kabelky ani na krok

Domov » Tipy a triky » Doplnky » Bez kabelky ani na krok

Podľa ďalšej z mnohých a samozrejme mimoriadne potrebných štúdií, priemerná žena vlastní vo svojej výbave dve až šesť kabeliek a prehrabávaním sa v nej údajne strávi (až – iba) 76 hodín svojho života.

Ženská kabelka môže byť istým spôsobom akýmsi podpisom svojej nositeľky, môže byť  jej vyhlásením, môže byť šancou na vyjadrenie kúska zo seba bez toho, aby čokoľvek povedala.

 

kabelky

V priebehu týždňa existuje niekoľko situácií, na ktoré sa hodí iný typ tašky, či kabelky, je preto úplne normálne a samozrejmé, že väčšina žien vlastní viacero kabeliek rôznych tvarov, veľkostí, či farieb, ktoré strieda práve vzhľadom na dané situácie.

Luxury-Designer-Handbags

Bez ohľadu na situáciu, však podľa ďalšej, extrémne dôležitej vedeckej  štúdie,  v dámskej kabelke nájdete skoro vždy tieto veci: mobil, kľúče, peňaženka, balzám na pery, deodorant, parfum, pero, diár, papierové vreckovky, Aspirín, dáždnik, krém na ruky, riasenku, púder, hrebeň, zrkadielko, gumičku do vlasov, slúchadlá, náplasti, slnečné okuliare….. skrátka mnoho životne dôležitých vecí, bez ktorých by žiadna kabelka nebola tou pravou.

find-the-perfect-handbag

 

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?