Domov » Celebrity Style » Bill Cosby čelí obvineniam zo znásilnenia

Bill Cosby čelí obvineniam zo znásilnenia

Veteránska hollywoodska hviezda Bill Cosby, milovaný a milujúci otecko z televíznej obrazovky z úspešného seriálu „The Cosby Show„, ktorý bol po celom svete vysielaný od roku 1984 do roku 1992, zažíva v poslednom čase zrejme krušné a nepríjemné chvíľky.

Musí totiž čeliť drsným obvineniam v ktorých sa hovorí o sexuálnom násilí, zneužívaní aj znásilnení. Celá aféra prepukla potom, čo ho v priebehu minulého týždňa žena menom Barbara Bowman v článku, ktorý vyšiel v denníku The Wahington Post označila za sexuálneho predátora. Článok vyšiel pod názvom „Bill Cosby raped me. Why did it take 30 years for people to believe my story? „ (Bill Cosby ma znásilnil, Prečo ľuďom trvalo 30 rokov, kým mi uverili?)

Barbara bola v tom čase začínajúcou herečkou a modelkou a už vtedy známy Bill Cosby ju vzal pod svoje „ochranné krídla“.  Barbara tvrdí, že ju komik najskôr omámil liekmi a potom ju vo svojej hotelovej izbe znásilnil.

Barbara sa rozhodla o svojej traumatickej a nechutnej skúsenosti s Cosbym prehovoriť po tom, čo ho priamo na pódiu istý ďalší americký komik menom Hannibal Bures označil za muža, ktorý rád znásilňuje ženy. Doslova povedal: „Bill Cosby is a rapist“. 

Po otvorenej spovedi Barbary Bowman sa začali ozývať ďalšie Cosbyho obete, ktoré tvrdia, že s ním majú podobné skúsenosti týkajúce sa sexuálneho násilia. Doteraz sa ich prihlásilo celkom 15 a je medzi dokonca aj bývalá  slávna supermodelka Janice Dickinson ktorá tvrdí, že ju Cosby znásilnil v roku 1982. Jej svedectvo by podľa mnohých mohlo byť práve tým prelomovým.

Bill Cosby už  v minulosti čelil podobným obvineniam, dokonca v roku 2006 s ním prebehlo aj súdne pojednávanie, ktorého výsledkom však bolo rozhodnutie, že ide „len o tvrdenia proti tvrdeniu“. Zdá sa však, že táto búrka nad jeho hlavou len tak nepominie a že na svetlo sveta ešte vyjde nejedna nechutná skutočnosť totálne búrajúca jeho image ako srdečného,láskavého a vtipom sršiaceho otca rodiny, pod ktorým ho poznali ľudia po celom svete

Bill Cosby – Barbara Bowman

Barbara-Bowman-

Barbara-Bowman-Bill-Cosby-618x400

Barbara Bowman

Barbara Bowman

Bowman

Bowman

Bowman

Bill Cosby – Janice Dickinson

janice

bill-cosby-janice-dickinson-628

Janice Dickinson

-janice-dickinson-

janice

janice

janice

 

Hannibal Buress

Buress

Hannibal Buress

Cosby

Cosby

cosby

bill-cosby-himself

Bill_Cosby_Meme_Fail_2

Cosby

 

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?