Domov » Tipy a triky » Obliekanie » Bohemian Chic Style

Bohemian Chic Style

Boho Chic Style je pojem, ktorý sa v módnom svete a v oblasti štýlu začína čoraz častejšie objavovať nielen v súvislosti s minulosťou, s akousi rozvláčnosťou ba až zdanlivou nedbalosťou, ale táto módna vlna nachádza svojich priaznivcov aj medzi špičkovými návrhármi a „štýlotvorcami“.

Boho, alebo Bohemian  v minulosti značil akéhosi bohéma, umelca žijúceho svojím vlastným, konvenciám nepodliehajúcim životom, ktorého zjav akoby odrážal jeho vnútorné umelecké prežívanie.

V dnešnom rýchlom a uponáhľanom svete prináša „boho“ štýl so sebou veľkú dávku uvoľnenosti, zdania bezstarostnosti, snenia a romantiky. Aj preto sa teší veľkej obľube medzi nevestami, ktoré v takomto duchu ladia nielen svoje svadobné šaty, ale celou svojou svadbou v „boho chic style“ prejavujú náklon k nekonvenčnosti, zvýrazňujúc svoju osobnosť a unikátnosť.

Svadobné šaty v tomto štýle sú jemné a ľahké ako vánok, vzdušné, z tenučkých a ľahučkých materiálov, najčastejšie v klasických odtieňoch bielej a béžovej, výnimkou však nie sú ani farby zeme a rôzne metalické odtiene, akými sú zlatá, či strieborná.  S romantickým kvetinovým venčekom vo vlasoch, alebo s tenučkým závojom ako z pavučiny, z vás bude nádherná víla, nevesta, akou ste vždy túžili byť.

Eco Wedding Dress Minna Before the Big Day Wedding Blog UK

best-of-bohemian-bridal-style-grace-loves-lace-1__full

bohemian-bridal-style-wedding-dresses-and-accessories-4__full

enhanced-9514-1397677018-10

grace-loves-lace-wedding-dress-for-bohemian-brides-2__full

enhanced-23227-1397685793-3

 

best-of-bohemian-bridal-style-indie-wedding-designers-otuday__full

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?