Domov » Celebrity Style » Bono sa dolámal na bicykli

Bono sa dolámal na bicykli

Frontman svetoznámej Írskej skupiny U2, 54-ročný Bono Vox, sa pri svojej zrejme mimoriadne energickej jazde na bicykli celý dolámal. Pri drsnom páde v Cenral Parku utrpel početné zlomeniny a bol ihneď prevezený do nemocnice.

Zo zranení, kvôli ktorým sa musel podrobiť náročnej päť hodinovej operácii, vyzerá byť najzávažnejšia komplikovaná otvorená zlomenina ľavej hornej končatiny. Na jej záchranu museli lekári odstrániť nezvratne poškodený nerv a použiť tri kovové pláty a až 18 skrutiek. Spevák tiež utrpel trojitú zlomeninu ľavej lopatky, zlomeninu malíčka a rozsiahle zranenia v oblasti tváre, ktoré zahŕňajú aj zlomeninu očnej klenby.

Podľa rozsahu týchto Bonových zranení to vyzerá tak, že skupina bude musieť odložiť svoje plánované turné, kým sa spevák nepodrobí náročnej rekonvalescencii, ktorej dĺžku však lekári nateraz nevedia odhadnúť.

Kurióznou zaujímavosťou je, že len pár dní pred onou cyklo – nehodou, sa stalo niečo, čo sa tiež len tak nevidí. Počas letu jeho súkromným lietadlom, odpadli na stroji priamo počas letu dvere, čo sa však všetkým účastníkom letu podarilo prežiť bez akejkoľvek ujmy.

Nuž, vyzerá to tak, že si už na Bona ktosi-čosi brúsi zuby (kosu)…

bono

bono

 

U2

u2

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?