Domov » Celebrity Style » Charles Manson sa bude ženiť

Charles Manson sa bude ženiť

Symbol zla, diabolský, vyšinutý, chladnokrvný a mnohými takýmito prívlastkami sa pýšiaci Charles Manson prežíva momentálne zrejme romantické obdobie. Bude sa totiž ženiť.

Dnes už 79 ročný sériový vrah si odpykáva doživotný trest v štátnom väzení v Corcorane (Kalifornia) po tom, čo v roku 1969 zorganizoval  spolu so svojimi prisluhovačmi, ktorí sa označovali ako „rodina“, sériu brutálnych, kultových vrážd.

Jednou z obetí ich šialeného besnenia bola aj americká herečka Sharon Tate, ktorú v ôsmom mesiaci tehotenstva ubodali na smrť v jej dome. Tate svojich vrahov prosila, aby ušetrili aspoň jej dieťa, no tí mali len jediný cieľ – vraždiť.  Sharon Tate bola v tom čase manželkou režiséra Romana Polanského.

Mansonova vyvolená – Afton Burton, mala 16 rokov a žila so svojimi rodičmi v Illinois, keď Mansona „objavila“. Teraz, o 9 rokov neskôr, po mnohých listoch a telefonátoch so svojou láskou, sa presťahovala do Corcoranu, aby bola k Mansonovi čo najbližšie, sama seba predstavuje pod menom Star a tvrdí, že Mansona úprimne miluje a že stať sa jeho manželkou je jej osudom, že práve pre to sa narodila.

Väznica už vraj vydala k ich svadbe aj povolenie, ktoré má platnosť 90 dní, inak oň budú musieť požiadať znova. Zaľúbenci si dokonca môžu na obrad pozvať 10 svadobných hostí.

Nuž, láska zrejme ozaj kvitne v každom veku a je tu aj pre jedincov akéhokoľvek psychického (ne)zdravia.
manson

Charles-Manson-And-Star-670x457

manson

manson

CHARLES-MANSON_2742357b

manson

star

manson

manson

Charles Manson

family

charles-manson

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?