Domov » Celebrity Style » Chris Hemsworth – najsexi muž roka 2014

Chris Hemsworth – najsexi muž roka 2014

Jednou z najprestížnejších, najžiadanejších a najhodnotnejších ankiet, či titulov, ktoré sa každoročne v rôznych médiách objavujú, je určite aj titul o najsexi muža, či ženu našej úžasnej planéty.

Časopis PEOPLE tento rok zhodnotil a vyhlásil, že týmto titulom v kategórii mužov sa bude hrdiť a pýšiť austrálsky prevtelený „boh“ Chris Hemsworth.

Chris tak svojím sošným zjavom rozšíri rady svojich predchodcov, ktorými boli napríklad Channing Tatum, Bradley Cooper, alebo Ryan Reynolds. 

Pre 31-ročného herca to bol zdá sa mimoriadne úspešný rok, nakoľko okrem tohto skvelého titulu hviezdil aj v pokračovaní filmu o bohovi, ktorého obľúbenou hračkou v detstve bola sada kutilského náradia, z ktorého mu najviac k srdcu prirástlo kladivo – Thor 2: The Dark World. 

Samotný herec na ocenenie reagoval slovami, že mu tento titul naozaj lichotí a najviac oceňuje fakt, že mu na najbližšie týždne zrejme dá imunitu, čo sa domácich prác týka. Svoje manželke, modelke a herečke Else Pataky tak bude vraj môcť povedať, že najviac, úplne, absolútne najsexi muž planéty predsa nebude umývať riad, alebo vymieňať plienky. Naozaj praktický prístup 🙂

Najsexi muž sveta žije s manželkou a troma deťmi (dcéra India 2? roka a 8-mesačné dvojčatá Sasha a Tristan) v rodnej Austrálii, a čas strávený s rodinou je pre neho vraj tým najlepším oddychom.

chris

Chris-Hemsworth

chris_hemsworth___thor_6_by_thortheavengergod-d7eoika

chris

Chris Hemsworth

Hemsworth

chris

Chris-hemsworth-Rhage

thor

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?