Domov » Tipy a triky » MakeUP » Dokonalé obočie každý deň

Dokonalé obočie každý deň

Krásne a upravené obočie je výrazným a podstatným prvkom každej ženskej tváre.

Obočie je akýmsi rámom našej tváre a preto je veľmi dôležité ako vyzerá, aký má tvar a akým spôsobom je upravené do požadovanej podoby.

Dve príšerné čiaročky nevkusne nakreslené na čelo hnedou, alebo čiernou ceruzkou, sú zrejme jednou z najodpudivejších „záležitostí“, ktoré kedy uzreli svetlo tohto sveta a pri pohľade na ich nositeľky je vám okamžite jasné, že práve máte česť s osobou bez štipky akejkoľvek sebareflexie, či len náznaku vkusu.

 

 

Keďže určite nechcete patriť do tejto „exkluzívnej“ kategórie dievčat a žien, ponúkame vám jednoduchý návod na to, ako zo svojho obočia spraviť pútavú korunu vašej krásnej tváre.

 

6-beautiful-eyes-www-cute-pictures-blogspot-com-jpg

Je mnoho rôznych spôsobov ako upraviť obočie v závislosti na jeho prirodzenom tvare a samozrejme aj v závislosti na farbe vašich vlasov. Táto metóda je klasickou a štandardnou cestou, ako upraviť a vyplniť obočie použitím ceruzky na obočie, gélu a kefky.

Ako prvé, olemujte spodnú časť vášho obočia ceruzkou vhodne zvolenej farby, v závislosti na tvare, ktorý chcete dosiahnuť. Ak chcete mať prirodzene vyzerajúce obočie, tak sledujte vlastnú líniu, ak chcete zmeniť tvar, jemne ho dokreslite do požadovanej podoby, ktorú neskôr vyplníte. Potom to isté urobte s hornou líniou vášho obočia.

Nezabúdajte, že je potrebné urobiť jemné a citlivé línie, najmä v prípade, že sú vaše vlasy svetlejšie a vzdušnejšie, aby obočie nevyzeralo skôr drsne a mužsky, ako pôvabne a žensky.

Poslednou časťou je vyplniť obočie v miestach medzi vyznačenými líniami a odstrániť chĺpky, nachádzajúce sa mimo tieto línie. Dôraz klaďte najmä na prednú časť, kde sú chĺpky jemné a tenké.

Všetky neposlušné chĺpky uhlaďte na svoje miesto použitím kefky na obočie a celé obočie zafixujte do finálnej dokonalej podoby použitím jemného gélu, ktorý dodá vášmu obočiu šmrnc a dramatický vzhľad.

 

eyebrow

 

 

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?