Domov » Tipy a triky » Doplnky » Hemp – slnečné okuliare vyrobené z konope

Hemp – slnečné okuliare vyrobené z konope

Určite všetci sme už videli slnečné okuliare rôznych tvarov, farieb, štýlov a veľkostí, ktoré boli vyrobené z plastu, z kovu, alebo z dreva. Videli ste však už slnečné okuliare, ktoré by boli vyrobené z konope? Zrejme nie a tak sa poďme na ne pozrieť aspoň takto.

Sam Whitten dostal nápad, navrhol a vyrobil okuliare z tohto netradičného materiálu, ktoré by spĺňali myšlienku o tom, vyrobiť okuliare z čo najviac obnoviteľných surovín. Počas výroby Sam prišiel na to, že konope je jedným z najviac trvalo udržateľných a najužitočnejších materiálov na tejto planéte. Okuliare sú vyrobené z kompozitného materiálu, ktorý je tvorený konopnými a ľanovými vláknami. Rám je vyrobený pomocou procesu stláčania, výsledkom čoho je silný a zároveň ľahký materiál.

Hemp Eyewear sa teda vďaka svojmu štýlovému dizajnu a hlavne atraktívnemu materiálu použitému na ich výrobu, stávajú očakávaným predajným artiklom, ktorý by mal rozbúriť vody v oblasti módnych doplnkov. Zatiaľ ešte nie sú v predaji, dostupné by mali byť začiatkom budúceho roka a očakáva sa, že pôjde o mimoriadne žiadaný módny hit.

hemp

hemp1

hemp-sunglasses

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?