Domov » Tipy a triky » Obliekanie » Jesenné nákupy

Jesenné nákupy

Či sa nám to páči, alebo nie, jeseň sa nezadržateľne blíži a my by sme mali začať pomaly premýšľať nad doplnením, resp. celkovou obnovou našej jesennej garderóby. Zrejme sa väčšine z nás nechte na to ani len pomyslieť, nakoľko by sme si ešte stále oveľa radšej užívali teplých a slnečných dní, naše hlavy sú plné pláží, večierkov a žiarivých farieb.

No mali by sme byť pripravené aj na nadchádzajúce ročné obdobie  a čo môže byť lepším spôsobom na zmiernenie smútku z končiaceho sa leta, ako poriadny nakupovací záťah.

Prvou vecou, ktorú by sme si mali kúpiť, ale nie je kabát, sveter, či jesenné topánočky, skrátka nie to, čo by sme mohli potrebovať, ale mali by sme si kúpiť to, čo sme celé leto chceli. Kabát, alebo svetrík si môžete ísť predsa kúpiť kedykoľvek a kdekoľvek, ale ten krásny, dúhovo žiarivý náramok, ktorý ste pár krát obdivovali vo výklade, tam už dlho byť nemusí.

Nebojte sa nosiť bielu. Bielu je možné nosiť v každom ročnom období a pri každej možnej príležitosti a zakaždým bude vyzerať elegantne a noblesne. Jeseň predsa nemusí byť ponurá, hnedá a sivá.

 

jesen

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?