Domov » Tipy a triky » Nechty » Jesenné nechty

Jesenné nechty

Zrejme málokoho z nás teší, že krásnym, dlhým,teplým dňom plných sviežich drinkov a bosých nôh je koniec, časť z nás sa však určite teší na všetky tie príjemné maličkosti, ktoré prináša aj nadchádzajúce ročné obdobie.

Koho by predsa nepohladil po duši pohľad na park zaplavený farebným opadaným lístím, jemná podvečerná hmla vznášajúca sa popod jemne blikajúce pouličné osvetlenie, sviežosť vzduchu, ktorá nám s každým nádychom vháňa do tela myšlienku na to, že je treba spomaliť a pripraviť sa na obdobie akéhosi oddychu a regenerácie tak, ako nám to denne ukazuje príroda.

S jesenným obdobím prichádza aj postupné vrstvenie oblečenia, konečne môžeme zo šatníka vytiahnuť tú úžasnú koženú bundu, či kúpiť si trendy topánočky.

Farby sa zo sviežich, žiarivo letných menia na zemité, či pastelové, ktorými sa snažíme udržať krok s okolitým rytmom života. K dokonalému ustrojeniu samozrejme patrí aj vhodne a originálne zvolená manikúra, kedy prostredníctvom krásne a aktuálne upravených nechtov môžete zvýrazniť a spríjemniť si toto krásne ročné obdobie.

Inšpirujte sa:

fall-nail-art-ideas

nail

leaves-nails-design-for-fall

fall-nail-art-owls

fall_nail_art

dollcina_257569_l

fall_inspired_nail_designs__leaves_owls_pumpkins_fall_fingernail_designs_more_photo

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?