Domov » Celebrity Style » Kim Kardashian skúša zadkom zbúrať internet

Kim Kardashian skúša zadkom zbúrať internet

Kim Kardashian ,mediálna hviezda, ktorá si  image založila na svojom pozadí úctyhodných rozmerov, sa svoju poznávaciu známku opäť raz rozhodla použiť na prezentáciu svojho „talentu“.

Pre zimné číslo časopisu Paper totiž nafotila sériu provokatívnych fotografií, ktoré nazvala naozaj originálne „Break The Internet„. Pre známeho fotografa Jean-Paul Goudea na nich pózuje úplne nahá s lesknúcim sa, dokonale naolejovaným telom. V popredí je samozrejme jej pozadie, na ktorom stojí sklenený pohárik, do ktorého sa valí šampanské z fľaše, ktoré Kim drží v rukách. O deň neskôr boli publikované aj fotografie, na ktorých Kim odhalila aj všetky ostatné partie svojho tela úplne nahé.

Reakcie „búrajúceho“ sa internetu na seba samozrejme nenechali dlho čakať. Takmer okamžite sa začali šíriť vtipné a drsné paródie na set týchto fotografií, ktorými sa baví zrejme každý okrem Kim.

Istá si svojim skvelým nápadom a samozrejme odhalenou krásou na svojom twitter účte zverejnila komentár: „And they say I didn’t have a talent…try balancing a champagne glass on your ass LOL“ (a oni tvrdia, že som nemala talent…..skúste balansovať s pohárom šampanského na zadku)

Nuž – naozaj zaujímavý druh talentu – „ten umí to a ten zas tohle….“

break-internet

kim

kim

kim

kim

kim-kardashain_glamour_13nov14_pr_b

kim

kim

kim

kim-kardashian-internet-12

kim

kim

kim

Kim

kim-kardashian-ass-internet-break-funny-ecard-9WU

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?