Domov » Tipy a triky » Nechty » Letné nechtové trendy

Letné nechtové trendy

Krásne ruky a upravené nechty hrajú dôležitú úlohu pri dotváraní celkového ženského vzhľadu. Nielen, že pútavou a originálnou úpravou môžete dodať svojim rukám a nechtom iskru, sú tiež znakom toho, že vám na svojom vzhľade skutočne záleží a že mu venujete dostatočnú pozornosť.

Pre toto leto sú v kurze a v centre pozornosti najmä žiarivé neónové farby, ktoré k vám okamžite pritiahnu náležitú pozornosť. In sú tiež rôzne aplikácie a vzory, na ktorých je dobré, že pre dosiahnutie požadovaného efektu nemusíte siahnuť po umelých dlhých nechtoch, ale stačí, ak trochu necháte podrásť tie svoje, takže dizajn vyzerá efektnejšie a plnšie.

Ako sme už spomínali, najhorúcejším trendom tohto leta sú žiarivé, pestré farby, rôzne aplikácie, obrázky zvierat, kvetín, nechty upravené podľa francúzskej „konštrukcie“, rôzne trblietky a drahokamy, jednoducho všetko, čo si dokážete pri spojení s letom predstaviť.

Pripájame aj zopár inšpirujúcich obrázkov, ktoré vám možno vnuknú nápad na svoj vlastný dizajn a do ktorých sa možno na prvý pohľad zamilujete a najbližšie sa na manikúru vyberiete s úplne jasnou predstavou.

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?