Domov » Tipy a triky » Obliekanie » S mačkou vo vrecku košele

S mačkou vo vrecku košele

Niektoré detičky majú to šťastie, že sú ich rodičia schopní a ochotní občas im splniť ich často krát nezvyčajné želania. Medzi takéto šťastné detstvo prežívajúce dieťa patrí určite aj syn japonskej umelkyne menom Hiroko Kubota.

Tá jedného dňa, keď ako obvykle vytvárala pre svojho synátora originálne kúsky oblečenia, dostala od svojho mačkami a mačiatkami posadnutého potomka požiadavku, že by chcel toto obľúbené zvieratko nosiť na svojej košeli.

A tak vznikla úspešná kolekcia „Cats in pocket“, kedy zručná umelkyňa s pozoruhodným dôrazom na detail vyšíva hlavy mačiek do vreciek na košeliach. Najskôr tieto dielka našli domov len v šatníku  jej syna, no keď boli fotografie týchto originálnych kúskov zverejnené online, mačkami posadnutý internet nechať žiť  „cats in pocket““ svojím vlastným životom.

Pre neuveriteľný záujem a úspech ich umelkyňa začala ponúkať v internetovom obchode Etsy pod názvom Go! Go! 5, kde sa každý z týchto výtvorov predával za 250 – 300 dolárov za kus. Ani táto cena však bláznov do mačiek a originálnych kúskov oblečenia neodradila od toho, aby si jeden takýto výstrelok zadovážili.

Veľmi nás preto neprekvapuje, že ďalšími kusmi oblečenia, na ktorých sa budú podivne vynímať mačacie hlavy, sú podľa umelkyne džínsy a spodná bielizeň.

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?