Domov » Celebrity Style » Miley Cyrus – šialená narodeninová party

Miley Cyrus – šialená narodeninová party

Bláznivá americká hviezdička Miley Cyrus oslávila v sobotu 22. novembra len svoje 22. narodeniny, no čo sa týka skúseností naozaj každého druhu, má toho speváčka za sebou zrejme viac, ako hociktorý bežný človek za celý svoj život.

Ako všetci jej známi, priatelia a samozrejme aj novinári očakávali, nemala to byť len jednoduchá oslava v kruhu najbližšej rodiny. Miley sa ako vždy poriadne odviazala a všetkým ukázala, prečo je momentálne považovaná za jednu z najšialenejších celebritiek.

Excentrická party sa konala v nočnom klube Factory Nightclub v Los Angeles, ktorý sa pre ten večer zmenil na „Miley’s Happyland”. Celý priestor bol vyzdobený neónovými farebnými balónikmi, všade naokolo sa povaľovali sexuálne hračky, dominantou tanečného parketu bol nadrozmerný, laminátový ružový penis, na ktorom Miley jazdila ako na divokom býkovi.

Narodeninová torta bola v tvare obrovskej pizze, do ktorej sa oslávenkyňa po pár fotografiách zahryzla s takou vervou, až v nej nakoniec skončila úplne celá. Porciovanie torty vlastnými rukami a jej následné natieranie na telo obnaženého obézneho chlapíka už zrejme ani nikoho neprekvapilo.

Miley si pre tento výnimočný večer zvolila vhodný outfit v podobe žiarivého žlto – ružového kožušteka a kombinácie prapodivne strihanej sukne a topu. Spoločnosť jej po celý čas robil nový mužský objav, ktorým je syn slávneho akčného hrdinu Arnolda Schwarzeneggera, Patrik.

Snáď má rodina pána guvernéra z odviazanej lásky svojho potomka radosť.

miley-cyrus-birthday-party-night-20141

mcyrus112214

2165806_

2165810_

2165807_

2165809_

Miley-Cyrus-peace

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?