Domov » Tipy a triky » MakeUP » Odlíčte sa každý deň

Odlíčte sa každý deň

Väčšina z nás zrejme na každodenné odličovanie a zbavovanie sa make up-u ako tak  dbá, no vyskytnú sa aj výnimočné situácie ( neskorý návrat z večierka, diskotéky, po náročnej práci), kedy na tento dôležitý proces zabúdame, alebo ho zámerne odkladáme na neskôr.

Nedôsledným a nedôkladným očistením pokožky sa na jej povrchu upchávajú póry, čím sa pokožka stáva mastnejšou, čo vedie k vytváraniu rôznych pupienkov, zápalov a iných  nevábnych prejavov, ktorým by sa určite každá z nás najradšej vyhla. Takže hor sa do dôkladnej očisty tváre.

Ako prvé odstránime všetok make up z očí. Použije kvalitný odličovač, ktorý je určený len na oči. Pomocou vatového tampónu oči dôkladne pretrieme a uistíme sa, že sme z nich odstránili všetok použitý make up.

Doprajme svojej pokožke parný kúpeľ. Cez hlavu prehodíme uterák a držíme ju tvárou k umývadlu, v ktorej máme napustenú horúcu, pariacu sa vodu. Tým sa otvoria póry a make up zo zvyšku tváre sa uvoľní ľahšie a jednoduchšie.

Na pery nanesieme kúsok kozmetickej vazelíny a farbu z pier zotrieme kúskom čistiaceho obrúska.

Väčšinu make up-u by sme mali zotrieť použitím jemného čistiaceho umývacieho prostriedku, ktorým tvár jemne pretrieme a umyjeme, nikdy nasilu nedrhneme.

Po očistení na uzatvorenie pórov použijeme oplach studenou vodou, dôkladne ju osušíme jemným uterákom a pre upokojenie do pokožky jemne vmasírujeme hydratačný krém.

So správnou, dôkladnou a pravidelnou očistou bude pokožka vašej tváre ako z reklamy.

 

remover

 

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?