Domov » Tipy a triky » Rovné vlasy bež žehlenia – vieme ako na to!

Rovné vlasy bež žehlenia – vieme ako na to!

Ako to už v ženskom svete býva, väčšina „rovnovlások“ závidí „kučierkovláskam“ ich bujné kadere a samozrejme to funguje aj naopak.

Ale čo ak sa kučeravé dievčatá túžia svojich bujných kaderí zbaviť? Či už chcú svoju kučeravú hrivu z času na čas skrotiť, alebo si chcú v letnom období užívať pocit uhladeného, vzdušného účesu, alebo jednoducho z akéhokoľvek dôvodu túžia po rovných, krásnych vlasoch.

Vyrovnávanie vlasov bez poškodenia však nie je také jednoduché. Väčšina dievčat, žien, ako prvé siahne po žehličke na vlasy. Vlasy upravené žehličkou vyzerajú krásne, no ak si ich žehlíte nesprávne, resp. nepoužívate priam špičkové prístroje, môžete si svoje dlho pestované vlásky za krátky čas výrazne poškodiť, ak nie priam zničiť.

My vám preto ukážeme spôsob, ako na vyrovnávanie vlasov bez toho, aby výsledkom nebolo viac škody, ako úžitku. Budete na to potrebovať len zopár gumičiek na vlasy a trochu trpezlivosti.

Po sprchovaní, resp. po umytí vlasov, ich vzadu rozdelíme na dve polovice. Každú polovicu zviažeme gumičkou tesne za uchom. Vezmeme ďalšie pripravené gumičky a upevňujeme ich na vlasy postupne smerom dole za prvou uviazanou gumkou tak, ako je to znázornené na obrázku nižšie. Postup opakujeme až po koniec vlasov. Množstvo použitých gumičiek samozrejme závisí od dĺžky vašich vlasov. Princípom je, že si večer ľahnete s takto upravenými vlhkými vlasmi a jediné, čo musíte ráno urobiť, je odstrániť z vlasov všetky gumičky.

 

Výsledkom sú krásne, rovné, hladké a hlavne nepoškodené a zdravé vlásky, po akých ste vždy túžili.

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?