Domov » Tipy a triky » S kvetinami vo vlasoch

S kvetinami vo vlasoch

Táto romantická a nežná ozdoba do vlasov zažívala svoje najväčšie obdobie v časoch „hipisákov“, teda Detí Kvetov v 60-tych rokoch min. storočia a teraz zažíva svoje znovuzrodenie.

S kvetinovou ozdobou môžete byť jemná, nežná, romantická, ale aj dramatická a okázalá, stačí, ak zvolíte doplnok správnej veľkosti, farby, množstva a tvaru, aby ste dosiahli taký výsledok, aký momentálne potrebujete.

Platí základné pravidlo, držať sa pri svojich kvetinových vlasových kreáciách trochu na uzde a pamätať, že menej je niekedy viac a že jedna vkusne upravená a umiestnená kvetinka je lepšia a krajšia ako celá kvetinová lúka vo vlasoch. Tiež by ste to nemali preháňať s divokou kombináciou zvolených farieb. Jednofarebné doplnky, alebo tóny rovnakých farieb vyzerajú mnoho krát oveľa lepšie ako besná záplava farieb.

Kvety môžete nosiť ku krátkym, dlhým, vyčesaným vlasom, na spoločenské podujatia, alebo len na príjemnú prechádzku letnými ulicami. Môžete vyzerať dramaticky a noblesne, s veľkým karmínovým kvetom pripnutým k vyčesanému drdolu, alebo sa pomocou kvetinovej čelenky razom zmeníte na nežnú a romantickú vílu.

Stačí len správne zvoliť doplnky a príležitosť a zažiarite v celej svoje kvetinovej kráse.

 

flowers

flowers

flowers

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?