Domov » Tipy a triky » Šialené účesy

Šialené účesy

Všetky tieto úžasné účesy, dalo by sa povedať priam umelecké diela, sú výtvorom brilantnej japonskej pop umelkyne menom Nagi Noda, ktorej schopnosti a zručnosti sa pohybovali na ozaj širokej škále, ktorá okrem iného zahŕňala napr. aj fotografovanie, či réžiu. Všetky umelecké činnosti,na ktorých sa akýmkoľvek spôsobom podieľala pritom majú akýsi zvláštny, pre ňu charakteristický rukopis.

Inak tomu nie je ani v sérii nazvanej „Hair Hats Series“, čo je vlastne kolekcia výnimočných účesov, ktoré uchvátia vašu pozornosť nielen precíznym, detailne dokonalým spracovaním, ale vlastne už samotným nápadom. Všetky účesy sú totiž spracované, alebo vytvorené do podoby rôznych zvierat, čo v konečnom výsledku pôsobí naozaj podivne, ba až bizarne. Každopádne to nie sú účesy vhodné na každodenné, bežné nosenie 🙂

Z ďalších jej najobľúbenejších, či najznámejších prác možno spomenúť reklamu na Coca-Colu, mnoho hudobných videí ako napr. Scissor Sisters She’s my man, spolupráca s Medicom Toy,  televízne reklamy pre Nike a mnoho ďalších. Posledným videom, ktoré urobila bolo „Hearts On Fire“ od Cut Copy.

Nagi Noda zomrela 7. septembra 2008  vo veku 35 rokov po množstve chirurgických komplikácií pre zranenia, ktoré utrpela pri dopravnej nehode v predchádzajúcom roku.

hairhat2-1

nagi-noda-hair-sculptures-1

nagi-noda-hair-sculptures-2

nagi-noda-hair-sculptures-3

nagi-noda-hair-sculptures-4

nagi-noda-hair-sculptures-5

nagi-noda-hair-sculptures-6

nagi-noda-hair-sculptures-8

nagi-noda-hair-sculptures-9

nagi-noda-hair-sculptures-12

nagi-noda-hair-sculptures-15

 

 

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?