Domov » Tattoo & Piercing » Tetovanie na vnútornej strane pier

Tetovanie na vnútornej strane pier

Tento štýl, či druh tetovania zrejme vymyslel niekto, kto už mal plné zuby delfínov, sloníkov, ostnatých drôtov, či otrasných a absurdných, kvázi sexi ornamentov tesne nad zadkom.

Tetovanie na vnútornú stranu pier sa stáva čoraz  populárnejším a vyhľadávanejším. Jeho vyznávači tvrdia, že ho buď používajú ako akúsi originálnu tajnú správu pre svojho partnera, alebo tým vyjadrujú svoju príslušnosť k nejakej partii, či skupine, vyjadrujú tým napríklad svoj obdiv k úžasnej Hello Kitty, alebo si len tak, pre zábavu nechajú na vnútornú hornú peru vytetovať čierny pás fúzov.

Avšak nie všetko, čo ako zábava vyzerá, naozaj aj zábavné je. Niektoré zdroje upozorňujú, že vzhľadom k veľkému počtu nervových zakončení v ústach, je takéto tetovanie omnoho bolestivejšie, ako tetovania na iných častiach tela. Problematická je tiež životnosť takéhoto tetovania, nakoľko po dvoch, či troch mesiacoch začne postupne blednúť a po pár rokoch zmizne úplne.

Ak sa náhodu aj vy rozhodnete pre takéto zaujímavé a originálne tetovanie, majte prosím na pamäti, že všetky takéto tetovacie zákroky by mali byť vykonávané len v profesionálnom a licencovanom štúdiu, nikdy nie doma u potetovaného kamaráta, pretože by to mohlo mať nielen katastrofálne výsledky, ale aj dôsledky.

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?