Domov » Nezaradené » Usmievavé žuvačky

Usmievavé žuvačky

Z marketingového hľadiska je už dávno známe, že zaujímavý obal jednoducho predáva. Priznajme si, koľko krát sme si už kúpili niečo len preto, že to malo pútavý a originálny obal.

Trident Xtra Care, sú žuvačky bez cukru, ktoré pomáhajú chrániť zuby a ďasná a tiež poskytujú jasnejší a belší úsmev. Pre posilnenie vizuálnej stránky týchto hlavných úloh daného výrobku, dizajnér Hani Douaji navrhol hravý a interaktívny obalový koncept, ktorý by mal k žuvačkám pritiahnuť čo najväčšiu pozornosť.

Jedná sa o rad šiestich návrhov, predstavujúcich tri príchute žuvačiek – cool mint, spearmint a peppermint. Každá z príchutí má vlastnú, mužskú, alebo ženskú identitu a ilustrácie predstavujú buď krásne plné červené pery,a lebo ústa s fúzmi, medzi ktorými je priestor odhaľujúci krásne, biele, zdravé zuby, ktoré predstavujú práve žuvačky. Jednoducho, šikovné a kreatívne využitie obalu, ktorému neodolá žiadny potenciálny zákazník.

hani-douaji-trident-gum-packaging-concept-designboom-07

hani-douaji-trident-gum-packaging-concept-designboom-08

hani-douaji-trident-gum-packaging-concept-designboom-07

hani-douaji-trident-gum-packaging-concept-designboom-01

hani-douaji-trident-gum-packaging-concept-designboom-06

hani-douaji-trident-gum-packaging-concept-designboom-09

hani-douaji-trident-gum-packaging-concept-designboom-02 (1)

hani-douaji-trident-gum-packaging-concept-designboom-10

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?