Domov » Tipy a triky » Obliekanie » Nike Air Max Lunar 90 Jacquard

Nike Air Max Lunar 90 Jacquard

Na jar roku 2014 Nike oslávila silu svojich inovácií vydaním troch nových verzií Air Max 90 – Nike Air Max Lunar 90, Air Max 90 Jacquard a Air Max 90 Ice.

Pred necelou dekádou, kedy Nike predstavila svoju inováciu v podobe odpruženej medzipodrážky s viditeľným vzduchom, ktorá sa stala doslova revolúciou v oblasti bežeckej, či športovej obuvi, legendárny návrhár Nike Tinker Hatfield, vyvinul nový étos, ktorým chcel nechať hovoriť inovácie samé za seba.

Nové Air Max Lunar 90 Jacquard sú úžasným spojením novej technológie  Lunarlon, čo je prevratný materiál s názvom „lunarlon pena“, ktorá je charakteristická svojou extrémnou ľahkosťou, dynamickým odrážaním energie a moderným a príťažlivým vzhľadom, so špeciálne tkaným povrchom, ktorý je nielen vzdušný, ale aj mimoriadne kvalitný, nakoľko je tvorený len z jediného kusu materiálu.

Ohromujúci úspech Nike Air Max po celom svete dokazuje, že moderná teniska v sebe môže snúbiť tie najmodernejšie technológie pre dokonale prirodzený pohyb s okúzľujúcim a príťažlivým vzhľadom, ktorý si zamilovali milióny ľudí po celom svete.

Nike Air Max

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?