Domov » Celebrity Style » Valeria Lukyanova – živá Barbie

Valeria Lukyanova – živá Barbie

Valeria  Lukyanova je 29 ročná ukrajinsko – moldavská modelka, ktorá prevažnú časť svojho života podmienila svojej túžbe, ba až posadnutosti podobať sa na plastikovú bábiku Barbie.

Napriek svojmu na prvý pohľad neprirodzenému vzhľadu( extrémne úzky pás meriaci len 46 cm) Valeria tvrdí, že jej zovňajšok je len dielom dokonalého make-upu, disciplíny a úporného sebazdokonaľovania. Jediná plastika, ktorú Valeria priznáva sú prsné implantáty, jej dokonale štíhle telo je výsledkom tvrdého cvičenia špeciálnej diéty.

Duchovný svet Valerie je rovnako pozoruhodný ako jej zovňajšok, nakoľko sa okrem každodennej vizáže najradšej venuje astrálnemu cestovaniu za hranicami vlastného tela, meditáciám a iným duševným aktivitám. Vo svojom súkromnom živote uprednostňuje, keď ju ľudia oslovujú jej astrálnym menom Amatue.

Vo februári 2014 Amatue oznámila, že sa chce na neurčitú dobu pokúsiť žiť nezávisle na jedle a vode a všetky svoje životné potreby uspokojovať výlučne z vesmírnej energie a zo slnečného svitu.

Amatue držíme palce a prajeme príjemný pobyt vo svojom astrálnom tele za hranicami obyčajného sveta a duševného zdravia.

valeria-lukyanova-for-magazine-1250803382

real-life-barbie-valeria-lukyanova-before-surgery

before - after

 

before  - after

 

 

human-barbie-ukraine

 

yoga-session-of-valeria-lukyanova-774240431

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?