Domov » Tipy a triky » Vrkočom prepletený vrkoč

Vrkočom prepletený vrkoč

Obdobie návratu do školských lavíc sa nezadržateľne blíži a každá z nás by chcela každý jeden školský deň vyzerať čo najštýlovejšie a čo najlepšie.

Ak však vstávame do školy, či do práce príliš skoro, môže byť takáto dôkladná úprava vlasov do efektnej podoby nemalým problémom. Jednoduchým a rýchlym účesom je zapletaný vrkoč, ktorý však môže pôsobiť nudne, jednoducho a fádne.

Pre takéto prípady sme pre vás pripravili návod, ako si rýchlo a jednoducho vytvoriť vrkoč, ktorý bude iný, zvláštny, zaujímavý, praktický a príťažlivý.

Takže ako na to:

Je to naozaj jednoduché, zvládnete a stihnete si ho urobiť aj keď musíte dobiehať na autobus, alebo meškáte na schôdzku.

Ako prvé, rozdelíme vlasy vzadu do troch prameňov tak, akoby sme si išli robiť klasický vrkoč. Potom však vezmeme stredný prameň, zapletieme ho a upevníme gumičkou. Nakoniec dva krajné pramene a stredný zapletený spletieme dokopy ako klasický vrkoč a opäť upevníme gumičkou na vlasy.

Jednoduchý a efektný účes je hotový.

vrkoc

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?