Domov » Celebrity Style » Zadok Kim Kardashian

Zadok Kim Kardashian

Vo svete hollywoodskych pseudo celebrít už začína byť čoraz ťažšie sa presadiť, zviditeľniť, či upútať na seba čo najviac pozornosti, nakoľko slávy chtivé indivíduá sú schopné pre dosiahnutie mediálneho úspechu spraviť naozaj skoro čokoľvek.

K takýmto „akože“ celebritkám jednoznačne patrí aj na rôznych miestach svojho tela, ale aj života obdarená Kim Kardashian.

Okrem jej bankového konta a domáceho videa pre dospelých, je na nej pozoruhodný aj zadok úcty(ne)hodných rozmerov, ktorý pyšne a patrične honosne vystavuje na obdiv kade chodí.

Nedávno sa v médiách objavilo naozaj nehorázne tvrdenie, že Kim Kardashian má vo svojom pozadí voperované  implantáty, aby jej prednosti boli väčšie, pútavejšia a dokonalejšie.

Kim sa však voči týmto podpásovým tvrdeniam ostro a rázne ohradila. Jej „nádherné“ pozadie jej vraj výlučne dielom Matky Prírody….  v spolupráci s McDonaldom  🙂

 

Kim Kar booty

 

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?