Domov » Tipy a triky » Nechty » Zrkadlové nechty rýchlo a ľahko

Zrkadlové nechty rýchlo a ľahko

Efektne, pútavo a pôsobivo upravené nechty si môžete dopriať aj sama bez toho, aby ste museli navštíviť nechtové, či kozmetické štúdio a zaplatiť za takúto starostlivosť nemalé peniaze.

Krásne, čisto a magicky pôsobiace zrkadlové nechtíky sú práve takou úpravou, ktorá upúta okolie na prvý pohľad. My vám poradíme ako na to vlastnými silami.

V prvom rade sa na nechty neaplikuje lak, ale špeciálna nechtová fólia, ktorú je možné kúpiť v akejkoľvek drogérii, alebo v obchode ponúkajúcom produkty týkajúce sa nechtového dizajnu. Každé takéto balenie obsahuje 12 kusov nechtových fólií, takže v prípade omylu, či neúspechu máte šancu na opravu.

Ako na to. Nechty upravíme, zbrúsime do požadovaného tvaru, dôkladne ich očistíme od akejkoľvek mastnoty a nečistôt, opláchneme teplou vodou a poriadne osušíme. Nalepovacie fólie, ktoré máme pripravené, aplikujeme oblým koncom na čisté a suché nechty, čo najbližšie k nechtovému lôžku, chvíľu pridržíme a pritlačíme. Prečnievajúcu a prebytočnú fóliu odstrihneme nožničkami a nakoniec nechty pomocou pilníka upravíme do finálnej podoby.

Výsledný efekt je naozaj pútavý a oku príťažlivý a čo je najlepšie, nestojí to nemalé peniaze, ktoré by ste za takúto úpravu zaplatili tete manikérke. Stačí trochu vlastného odhodlania a šikovnosti.

zrkadlove-nechty

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?