Domov » Tipy a triky » Obliekanie » Zvieratká a sexy spodná bielizeň

Zvieratká a sexy spodná bielizeň

Myšička, pandička, líštička, či sladký koláčik –  možno aj takýmito roztomilými menami vás vaša „drsná polovička“oslovuje. Spoločnosť Knickerrocker prišla na trh s úžasným nápadom, a to preniesť tieto rozkošné zvieracie postavičky na kúsky oblečenia. A to nie hocijakého, ale toho najintímnejšieho, teda spodnej bielizne pre všetky „myšičky a mačičky“, teda slečny, ženy, dámy. Kreslení spoločníci z ríše zvierat ešte nikdy neboli tak sexy.

Všetky „knickerocker“ nohavičky sú vyrábané ručne a na objednávku s originálnou potlačou, čo im pridáva na zaujímavosti a exkluzivite. Na výrobu tohto spodného prádla sú používané výlučne kvalitné a luxusné materiály, bavlna a rôzne zmesi mäkkých tkanín.

Pôvodným zámerom autorky tejto originálnej kolekcie nohavičiek, bolo si len pre zábavu pripomenúť radosť a veselosť detského obdobia, ktoré bolo sprevádzané práve animovanými postavičkami rôznych zvieratiek, no postupom času a odlišným postojom autorky i zákazníčok, sa  zo zábavných nohavičiek stalo sexy prádlo, ktorým doma veselá a zmyselná  „mačička“ poteší oko nejedného „kocúrika“.

Tieto roztomilo-sexy nohavičky, podprsenky, či košieľky sa predávajú od 20€ a poprezerať i kúpiť si ich môžete tu https://www.etsy.com/shop/knickerocker

knickerocker

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?