Domov » Nezaradené » Zvieratká ako ovocie a zelenina

Zvieratká ako ovocie a zelenina

Výstraha a upozornenie pre všetkých vegetariánov: V nasledujúcom príspevku sa chystáme zničiť váš pohľad na mnohé ingrediencie z vášho jedálnička, vrátane mrkvy, či avokáda.

Sarah DeRemer je mladá, talentovaná digitálna umelkyňa žijúca medzi Kaliforniou a juhokórejským Soulom. Vo svojich najnovších prácach pomocou digitálnej foto – manipulácie ako šialená vedkyňa na pustom ostrove vytvára hybridné tvory, akýchsi mutantov vznikajúcich mixovaním rôznych druhov ovocia a zeleniny s voľne žijúcimi živočíchmi. Sériu príhodne nazvala Animal Food. 

Cieľom je vyvolať zamyslenie sa nad etikou konzumácie mäsa. Pri prezeraní nasledujúcich fotografií človek naozaj premýšľa nad tým, či by mal dostatočne silný žalúdok a svedomie na to, aby si dal napríklad banán, pomaranč, či melón a je zaujímavé, že pri krájaní steakov, z ktorých ešte vyteká červená teplá krv, nami takéto pocity nelomcujú.

1. Orange Chicken

01-orange-chicken

2.Penguimelon

02-penguimelon

3. Frovacado

03-frovacado

4. Carrox

04-carrox

 

5. Hippotato

05-hippotato

6. Limon

06-limon7. Cardinato

07-cardinato

8. Sea Cucumber

08-sea-cucumber

9. Eggplird

09-eggplird

10. Mandrill Orange

10-mandrill-orange

11. Kiwi

11-kiwi

12. Banake

12-banake

 

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?