Domov » Tipy a triky » Doplnky » Ručne maľované tenisky

Ručne maľované tenisky

Kto z nás by nemal rád tenisky. A kto z nás by ich vlastne nemal. Tenisky sa stali veľmi obľúbenou, pohodlnou a neoddeliteľnou súčasťou nášho šatníka. Nepoužívame ich výlučne na športové aktivity, na ktoré boli primárne  stvorené, ale nosíme ich v podstate úplne všade – do školy, do práce, na korzovanie po meste, ale aj do lesa na huby.

Väčšina „tenisko nosičov“ túži po tých najaktuálnejších novinkách, po tých najkvalitnejších značkách, musia byť tými, ktorí sa dostali k tovaru z limitovanej edície.

Tí kreatívnejší z nás, sa však môžu odlíšiť od tých ostatných naozaj originálnym spôsobom. Môžu si totiž svoje tenisky, absolútne originálne a nenapodobiteľné kúsky vyrobiť úplne sami. Nie je to nič komplikované, stačí na to zopár ceruziek, štetcov, textilných farieb, alebo aj fixiek.

Takéto ručne maľované tenisky sa môžu razom stať obrazom vášho vyjadrenia, môžete nimi povedať to, čo by ste možno slovami povedať nevedeli, alebo nechceli, môžete do nich vložiť svoje nápady, názory, myšlienky.

V duchu hesla – si to, čo máš na nohách  🙂

 

painted-shoes-laces-out-studios-1-1

painted-shoes-laces-out-studios-3

painted-shoes-laces-out-studios-5

painted-shoes-laces-out-studios-10

painted-shoes-laces-out-studios-11

painted-shoes-laces-out-studios-13

painted-shoes-laces-out-studios-16

painted-shoes-laces-out-studios-17

painted-shoes-laces-out-studios-19

painted-shoes-laces-out-studios-20

painted-shoes-laces-out-studios-21

painted-shoes-laces-out-studios-2

Nenechaj to pre seba a zdielaj...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedIn

Komentáre

komentovali

Autor: Monika
Značky

Login

Register | Lost your password?